nem birom tovább

A fejfájásom már arra a szintre jutott hogy nem tudok megfelelően koncentrálni.Kipróbáltam már pár fájdalom csillapított de nem használtak. Valaki tud nekem ajánlani valami olyat ami neki bevált?

A fórumban írottak nem képezik a WEBBeteg orvosi tartalmának részét, azok igazság- és valóságtartalmáért portálunk felelősséget nem vállal. Orvos szakértőinknek szánt kérdését ne itt, hanem az Orvos válaszol rovatban tegye fel!

tudom mit érzel...

Hozzászóló: Evole23, 2011-03-09 20:48
Szia! Én sajnos 10 évig kűzdöttem azzal amivel Te is... 2 gyógyszert szedtem egyszerre, nem használt... Kávé= nem használt... Aztán a végén hánytam is semmit sem használt... S olyan voltam mint valami élő halott! MOst 1,5 hónapja találtam rá egy 100%ig természetes megoldásra, s mintha kicseréltek volna, azt természetesen nem mondom hogy nem fájt a fejem, de még csak hasonlítani sem tudom a korábbihoz... s olyan szinten enyhe hogy gyógyszer sem kell! HA érdekel a dolog, akkor szívesen küldök Neked tájékoztatót vagy irok a dologról! Irj levelet aztán megbeszéljük! Jobbulást!

segítség

Hozzászóló: terkaneni, 2010-04-28 13:30
Válasz erre: zetek, 2011-01-21 17:41
Szia!nekem alkalom szerűen szokott fájni, de akkor olyan mint ha nyomnák össze egy satuba, szédülök, émelygek, stb..... És neked?

ismerős

Hozzászóló: annarojam, 2010-04-26 09:04
Válasz erre: terkaneni, 2010-04-28 13:30
Szia! Én is hasonló gondokkal küzdök, bár nem tudom neked milyen típusú fájdalmad van. De hát ha tudunk egymásnak segíteni.