Szorongás és pánikbetegség

A problémát kifejezhetjük sok más szóval is, például: aggodalmaskodás, idegesség, feszültség, nyugtalanság, ingerültség, stresszes állapot. A szorongásos zavarok a lakosság mintegy 20 százalékát érintik.

A fórumban írottak nem képezik a WEBBeteg orvosi tartalmának részét, azok igazság- és valóságtartalmáért portálunk felelősséget nem vállal. Orvos szakértőinknek szánt kérdését ne itt, hanem az Orvos válaszol rovatban tegye fel!

Belanak

Hozzászóló: 29Angels, 2009-09-27 15:03
Válasz erre: tilajukkaja, 2009-09-29 20:09
Hat elegge rosszul esett amit az elobb irtal,gondoltad hogy valami kenyes,nyivogos valaki vagyok,pedig egyaltalan nem.Nem felek a betegsegemrol irni,sot mar annyinak meseltem rolla,es latszik hogy ugysem ertenek meg igy inkabb mar tanultam,es hallgatok arrol hogy panikbeteg vagyok.Ha veletlenul meg is emlittem akkor jon a valasz hogy "nem latszik rajtad!"Ez nagyon faj,ugyertve fajt,de most mar megszoktam.Az igaz hogy keves adag a gyogyszerem,de igy is erzem a kabultsagot,akkor a tobb gyogyszertol mindig almos meg faradt lennek.Hogy mennyire megfeleloen van beallittva a gyogyszer adagom azt nem tudom.De azt tudom hogy gyogyszerrel tudok elni,nelkule mar nem.Igerem irok e mailt is,csak legyen egy kisse tobb idom.Puszi.Brigi.

29 Angels-nek.

Hozzászóló: tilajukkaja, 2009-09-27 14:46
Válasz erre: 29Angels, 2009-09-27 15:03
Szia Brigi Csak kíváncsi voltam, milyen lehetsz, ha mérges vagy? Csak abból gondoltam, hogy magánorvoshoz jársz, mert a gyógyszered nem egy bika, és az adagod is minimális. És ha két évig ezt szedeti veled az orvosod, akkor valószínűleg magándoki, mert nem akar meggyógyítani, hanem csak életben tartani, hogy tejeljél neki. De ha nem, akkor nem. Egyébként csak azért kértelek, hogy levelet írj, mert akkor talán el mered mondani, mi is a bajod valójában. Meg ha beszélhetsz róla, könnyebb lesz elviselni. De ugylátszik te már hozzászoktál, és nem nagyon szeretnél tenni is valamit magadért. puszika Bela. Kovacs Bela

Belanak

Hozzászóló: 29Angels, 2009-09-27 14:31
Válasz erre: tilajukkaja, 2009-09-27 14:46
Hogy mersz igy irni rollam,amikor meg nem is ismersz?Egyaltalan nem vagyok szoke,hosszu fekete hajam van,es kepzeld nem jarok maganpszichiaterhez.Es nem azert nem irtam e mailt,mert elcsabithatsz,erre nem is gondoltam,ugyanis soha senkinek nem engedem hogy elcsabitson.Sajnalom hogy ilyen velemennyel voltal rollam,na de mindegy.Szia.

29 angels-nek

Hozzászóló: tilajukkaja, 2009-09-26 22:03
Válasz erre: 29Angels, 2009-09-27 14:31
Szerintem Te egy félős Angels vagy. 2 évig nem mertél orvoshoz fordulni, vagy nem is tűnt fel, hogy nincs minden rendben odafönn? Talán mert megszólalásig jól néztél ki. Most meg nem mersz írni levelet, nehogy elcsábítsalak, mert itt biztonságos, és te nem vállalsz ekkora rizikót, mint egy email. Fogadok, hogy szőkés vagy, és magánpszichiáterhez jársz. Bela. Kovacs Bela

tilajukkaja_nak

Hozzászóló: 29Angels, 2009-09-26 19:41
Válasz erre: tilajukkaja, 2009-09-26 22:03
hat bizony elment az eletkedvem,ugyanis 2 eve szedek gyogyszert,es plussz 2 ev amig nem kezeltek,mert nem mertem orvoshoz menni hanem itthon csak szenvedtem.Valahogy sokkal tobbet varok az elettol es magamtol is,megakadalyoz mindenben amit csinalni akarok.Szornyu erzes mindig csak egy kis varosban uldogellni,amikor minden vagyam az volt hogy kulfoldre mehessek,pontosabban Amerikaban,ahol a hugom el,es erre fel mi az amit tenni tudok?Hat hogy itthon uljek.Lehet mas belenyugszik a sorsaban,de en soha,ugyanis szerettem a nyuzsgest,embereket,meg a jovest menest,es itt lett volna az alkalom hogy modellkedhessek is,ugyanis a kulsom az egyetlen dolog amivel elegedett vagyok. Igen az alprazolam az xanax puszika Brigi ...ne haragudj hogy csak ide valaszoltam vissza de konnyebb volt,remelem nem baj...

29Angels-nek

Hozzászóló: tilajukkaja, 2009-09-25 20:56
Válasz erre: 29Angels, 2009-09-26 19:41
Szia! 29 éves vagy, és két év betegség miatt elment az életkedved? Ez a betegség gyógyítható. Ráadásul könnyen gyógyítható. A címemre írj. [email protected] az alprazolam a xanax, vagy a frontin?

tilajukkaja

Hozzászóló: 29Angels, 2009-09-25 15:13
Válasz erre: tilajukkaja, 2009-09-25 20:56
Irtam mar egy dokinak,remelem valaszolni fog ra.2eve panikbetegseggel kezelnek,de ugy erzem nem sokat javultam,persze a gyogyszerek miatt nem szedulok annyira,es nem vagyok olyan pokolian rosszul,mind azelott.De nem megy az utazas,a tomegben erzem hogy fulladok meg,ugyhogy mar nem tudom leszek e valaha is olyan mint regen?Elmullt minden remenyem.... bocsika elfelejtettem megirni hogy alprazolamot es paroxectin t szedek,mindossze egy darabot mindkettobol.

29Angels-nek

Hozzászóló: tilajukkaja, 2009-09-25 13:09
Válasz erre: 29Angels, 2009-09-25 15:13
Szia! A címet, amit már jópárszor leírtam, bárki használhatja. Semmitmondó levélre, semmitmondó választ fogsz kapni. Írd össze a bajodat, problémédat. Ne szégyellj semmit. A választ is arra a címre fogod kapni, ahonnan írsz. Jártál e már orvosnál, és mit szedsz?

en is panik beteg vagyok

Hozzászóló: 29Angels, 2009-09-25 10:02
Válasz erre: Enimo, 2009-10-03 20:38
mennyire orulok neked,sajnos en csak a legkozelebbi kozertben tudok lemenni.... Hogyan sikerult?

Heninek

Hozzászóló: anyamaci69, 2009-09-24 23:05
Nagyon tudok örülni, amikor mások sikerét látom. Hogy gyógyulnak majd pedig el is felejtik,betegek voltak. Ma jó estét kaptam Heniről írt pár sortól. Mi kell más a boldogsághoz? Elmenni a Spárba, félelem nélküli napok! Persze az orvosnál kezdte.....Mint én is....Ja, és pozitív hozzáállás, akarat!Figyeltek, ti még betegek?