Szorongás és pánikbetegség

A problémát kifejezhetjük sok más szóval is, például: aggodalmaskodás, idegesség, feszültség, nyugtalanság, ingerültség, stresszes állapot. A szorongásos zavarok a lakosság mintegy 20 százalékát érintik.

A fórumban írottak nem képezik a WEBBeteg orvosi tartalmának részét, azok igazság- és valóságtartalmáért portálunk felelősséget nem vállal. Orvos szakértőinknek szánt kérdését ne itt, hanem az Orvos válaszol rovatban tegye fel!

re: Tatikának

Hozzászóló: csnoemi, 2009-09-16 11:55
Válasz erre: tilajukkaja, 2009-09-19 21:12
A sportot még nem próbáltam... úszás sajnos nem megoldható, nincs a közelben normális uszoda, úgyhogy azt kihagyom, viszont a futással, kocogással lehet, hogy megpróbálkozom... A sportnak amúgy az lenne az értelme, hogy amíg csinálom kitisztítsa az elmém :) , vagy hogy annyira elfáradjak, hogy tudjak aludni? :)

re: kicsit már

Hozzászóló: Tatika, 2009-09-16 11:38
Válasz erre: csnoemi, 2009-09-16 11:55
Én azt javaslom Neked ,hogy semmiképpen se szedj nyugtatókat,altatókat,mert sajnos az ember hajlamos rászokni és akkor is szedni,amikor már nincs is rá szükség.Próbálkozz először sportolással(javaslom az úszást),vagy ha nincs rá időd,akkor tudok Neked ajánlani egy homeopátiás gyógyszert.

alvászavar

Hozzászóló: cetrinak, 2009-09-16 11:33
Hello! Természetesen szedhetsz homeopátiás készítményt alvászavarra, stressz okozta nyugtalanságra. Én is szedek ilyet, hasonló problémáim voltak, bár nekem a munka miatt. Sokmindent próbáltam már, némelyik bevált, a legtöbb amit javasoltak sajnos nálam nem jött be.

kicsit már

Hozzászóló: csnoemi, 2009-09-16 11:25
Válasz erre: Tatika, 2009-09-16 11:38
Üdv! Betörtek hozzám fél éve éjjel, azóta nem nagyon tudok aludni, rettegek mindig éjszakánként...Erre lehet valami gyógyszert szedni, vagy homeopátiás készítményt?

Sunyonak

Hozzászóló: tilajukkaja, 2009-09-11 08:47
És addig elvagy gyógyszer nélkül? A régebbi orvosod nem tud segíteni addig? Legalább megmondaná, mit javasolna szedni? A még hátralevő 2 hét alatt legalább félig már gyógyulnál. Próbáld megkörnyékezni. Ha mond valamit, írjál, és segítek... Bela

Belanak

Hozzászóló: Sunyo, 2009-09-10 22:39
Válasz erre: tilajukkaja, 2009-09-11 08:47
29-re írtak ki

Sunyonak

Hozzászóló: tilajukkaja, 2009-09-10 21:25
Válasz erre: Sunyo, 2009-09-10 22:39
Szia! Elmentél a dokihoz? Bela

hopaurának

Hozzászóló: belakovacs109, 2009-08-31 23:42
Szia Hopaura. Te nem leveleztél a Burán? Nagyon ismerős a neved, bármilyen ritka is egyben belakovacs

Van kiút

Hozzászóló: tilajukkaja, 2009-08-31 22:39
Ma egyedül voltam a Mesi évnyitóján,lökdösődtek az emberek, sokan álltak körülöttem.Aztán rövid szülői értekezlet, zárt teremben. Közben semmi bajom nem volt, se félelem, semmi aggodalom, figyeltem amit az osztályfőnök mond. Se izzadás, zavartság! Olyan boldog vagyok, Sanyi! Mindenzt nagyon köszönöm!!!! Marika

Sunyonak

Hozzászóló: tilajukkaja, 2009-08-31 20:40
Nem igazán jó dolog, ha az embernek rohamai vannak. Próbáld meg egyszer, hogy elmész az sztk-s pszihiáterhez, és megpróbálod elfogadni, amit mond, és szedni is a gyógyszert, amit felír. És ne sedatív pc től akarj meggyógyulni, mert az nem beteg embernek van. Akinek meg rohamai vannak, az ,ár nem egészséges. És ne fizetős dokihoz menj, mert az nem meggyógyítani akar, hanem sokáig megtartani fizetős vendégnek. Az sztk-s meg nem szeret téged, éppezért hamar meggyógyít, hogy ne is lásson többé. Bela. Kovács Bela