Ars Medica Lézerklinika

Olyan betegeket keresek, akik voltak valamilyen problémával az Ars Medica Lézer Klinikán, és milyen benyomások érték?

A fórumban írottak nem képezik a WEBBeteg orvosi tartalmának részét, azok igazság- és valóságtartalmáért portálunk felelősséget nem vállal. Orvos szakértőinknek szánt kérdését ne itt, hanem az Orvos válaszol rovatban tegye fel!

Ars Medika horkolást megszüntető műtét

Hozzászóló: Sárosi József, 2013-07-07 16:05
2013.julis 1-én LAUP mütétet, azaz lágyszájpad lézeres rövíditését hajtotta végre Dr.Fent Zoltán doktor úr. A műtét jól sikerült. Köszönet doktor úrnak, az anasztezológus Dr.Varga úrnak, Beatrix nővérnek! A műtét megnyugtató körülmények között történt. Egy jól működő ápolókból és orvosokból álló team vett közre. Látható volt, hogy nagy felelősséggel,precizitással dolgoznak. Csak a lényegre törő dolgokat közlik.Elsősorban szakmailag figyelnek a betegre. Már egyáltalán nem horkolok, nincs légzéskimaradásom. Azt mondta doktor úr, hogy 8-12 napig fájni fog. Már 6 nap eltelt, a fájdalom türhető, voltárennel éa algopirinttel jól csillapítható. Nagyon örülök, hogy itt és ezt a műtétet elvégeztettem. Sárosi József

Ars Medica horkolás gátló műtét

Hozzászóló: blade76, 2013-07-02 16:55
Válasz erre: wildi, 2013-07-03 11:40
100% ban meg voltam mindennel elégedve figyelmesek segítőkészek voltak! Wildi....nem tudom veled mit csináltak vagy mit nem hogy igy lefikázol egy ilyen helyet de szerintem neked az agyaddal is súlyos gondok vannak, pont te vagy lefizetve hogy ilyen gyönyörű kritikákat írj,jellemtelen sunyi ember vagy!!!! Ajánlom mindenkinek a Klinikát!

Ars Madica Újra a végbélről

Hozzászóló: wildi, 2013-06-13 11:41
Mindenképp menj el másik orvoshoz, itt nem fognak meggyógyítani!!!

Ars Madica Újra a végbélről

Hozzászóló: katica7, 2013-06-05 21:44
Válasz erre: wildi, 2013-06-13 11:41
Én is azt hittem,jó helyre kerűltem,a személyzet nagyon segítőkész,kedves volt,a műtétről és a bentlétről csak jót mondhatok.de utána????,A doktorurat aznap nem is láttam csak az első kontrolon ahol jeleztem,hogy nem jó valami,nagyon fáj és csomót érzek,Jelzem,nem aranyér hanem belső végbélrepedésem voltamt állítólag lézerrel elpárologtattak.azt a választ kaptam,ne legyek türelmetlen,még csak 2 hét telt el majd felszívódik.Azóta eltelt 10 hét most a hétfői kontrolon közölte,nincs behámosodva aseb.Segítséget hívott a doktorúr és valamivel beecsetelte,nem mondta és nem írta le,mivel,amitől olyan fájdalmam lett,hogy az ájulás kerűlgetett és sírva jöttem haza.Azóta eltelt 2 nap és a fájdalmam mellett gyenge is vagyok,hányok a fájdalomtól és dől a vér a végbelemből.erre semmi magyarázat nincs majd menjek 4 hét múlva új kontrollra.Most elmegyek másik orvoshoz és ha gond van,nem fogom annyiban hagyni,a látlelettel együtt tenni kell valamit ellenük.Minimum az eddig ide költött kb,600000ft-ot vissza fogom szerezni!!!ezt nem lehet annyiban hagyni

Ars Medica: ODA SEMMIKEPP!

Hozzászóló: sandy007, 2013-05-30 16:27
Válasz erre: wildi, 2013-06-03 22:48
Sajnos nekem borzalmas elmenyiem voltak, mindenkit a leheto legkomolyabban ova intek attol, hogy oda menjen! Minosithetetlen az a hely, kulfuldon mar bezartak volna reg es ez az ember nem praktizalhatna, raadasul ilyen penzekert!!

Proctológia, csak pozitivan, orrplasztika tökéletes

Hozzászóló: PalmK, 2013-05-03 18:15
Meglepve olvastam ezt a sok negatív hozzászólás, ezért úgy éreztem, hogy le kell írnom a tapasztalataimat, Fiamnak tavaly volt orrplassztikája Ruzsena doktornő csinálta, az eredmény tökéletes lett, mikor a fiam fél év múlva visszament kontrollra a doktornőhöz és bejelentkeztem a dr. Dömötörhöz a proctológiára, nagyon féltem, azonban semmiféle fájdalmat nem éreztem, a dr.úr nagyon rendes volt, már túl vagyok a műtéten, mindent betartok ahogyan azt elmondták, semmiféle problémám nincsen, most várom, hogy meggyógyuljak. Ezért muszáj volt regisztrálnom, hogy ezt le tudjam írni. PalmKati

proktológus

Hozzászóló: wildi, 2013-05-02 20:27
Sziasztok, ars medicába SENKI be ne tegye a lábát, nem tudom leírni ottani tapasztalataimat, nincsenek rá szavak, privátban válaszolok mindenre. Nem hiszem, hogy bárki, aki ott volt a tárgyban jelzett problémával, meggyógyították.

Proktológus

Hozzászóló: csordaszsuzsa, 2013-04-29 13:07
Válasz erre: wildi, 2013-05-02 20:27
Szia, úgy érzékeltem, hogy tudsz egy jó proktológust? Ha lehetséges, megadod az elérhetőségét? Köszönöm

Aranyér műtétre ksézülök...

Hozzászóló: Lirgyria, 2013-03-12 16:46
...és a leírtak alapján most szerintetek hogy döntsek? :) ki szid, ki dicsér. Inkább hiszek a saját tapasztalatomnak, elvégre a vizsgálat magában még nem jelent semmit, lássuk meg. Jövő csütörtökön megyek oda, és utána beszámolok, ha valakit érdekel. Ha a doki nem szimpatikus, úgyse fogok oda visszamenni, van annyi vér a pucámban (nah, szó szerint is :D ), hogy elvárjam a megfelelő szintű szolgáltatást. Azt viszont nem értem, hogy hogy lehetnek ENNYIRE különbözőek a vélemények???

Aranyér

Hozzászóló: aranyka, 2013-02-05 14:15
Szerintem is felejtsétek el az Ars Medicát! Legalábbis aranyér ügyben. Közömbösség, pénzlehúzás. Én aranyérrel fordultam hozzájuk. A koordinátor hölgyek profik! Az orvosnál kb. 5 percet voltam. Hozzáteszem 300km-t utaztam. Tudom csodát tenni senki nem tud. Az orvos végig sem hallgatott. Inkább mutassa! felkiáltással. Én mondtam tanácsokra lenne szükségem. Csak műtét! Addig tűröm ezt az állapotot, ameddig akarom! Ennyi! 5 perc, 12000Ft! Már kint is voltam. Ekeseredett , dühös! A pénzemért 10 percet sem érdemeltem! Köszönöm! :(